Ana içeriğe atla

Builtin Chrome Özellikleri

Chrome masaüstü ve mobil web tarayıcı

İnterneti sonuna kadar kullanın

Chrome, Google hakkında istediğiniz her şeye sahiptir. Ve en son teknoloji sayesinde, temel konulara odaklanabilirsiniz.

Cevaplar her zaman elinizin altında.

Yanıtlar adres çubuğunda doğru mu? Kolay! Google Arama, Chrome'a entegre edilmiştir ve aradığınızı yalnızca web'de değil, Google Drive'daki dosyalarınızda da bulmanıza yardımcı olur.

İnternet sörfü yabancı bir dilde.

Chrome'da, herhangi bir siteyi tek bir tıklamayla çevirebilirsiniz. Sitenin dili, bildiğinizden farklıysa, Chrome otomatik olarak çeviri yapmayı önerir. Google Çeviri hizmeti chrome tarayıcısında oldukça kullanışlı.

Reklam Engelleme

Yerleşik engelleyici can sıkıcı reklamları kaldırır - otomatik oynatılan videolar, geri sayım ekran koruyucular ve engelleme banner'ları artık sizi rahatsız etmeyecektir.

Chrome size uyum sağlar.

Hesabınıza giriş yapın ve telefonunuzdaki kişiselleştirilmiş öneriler feed'inden doğrudan adres çubuğundan Google Drive aramasına kadar Chrome'un tüm özelliklerini kullanmak için senkronizasyonu etkinleştirin.

Kişisel Haber Kaynağı

Mobil Chrome, sizin için beğenebileceğiniz makaleleri, blogları ve diğer içerikleri alır. Tarayıcıyı ne kadar uzun süre kullanırsanız, ilgi alanlarınız hakkında o kadar çok şey bilir, bu da önemli bir şeyi kaçırmayacağınız anlamına gelir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Google Chrome 19.12.2012 güncellemesi.

Google Chrome , Daha hızlı arama sonuçları sunmayı amaçlamaktadır. Google daha hızlı arama sonuçları sunmak için tarayıcı geliştirici sürümünü güncellemeden şirket ile, Chrome gelen ayrıntılı değişiklikler var. Başlangıçta Windows ve Google, varsayılan arama sağlayıcısı olarak ayarladığınız Chrome OS geliştirici sürümü için Chrome dev kullanan kullanıcıların az sayıda yayımlanan, değişiklikleri yeni sekme sayfasında, hem de yazdığınız herhangi bir arama hem de uygulandı konum çubuğuna. Google yazılım mühendisi David Holloway değişiklikleri konumu çubuğundan arama aksine hala tercih edilen arama motoru ana sayfasına giderek bu yanıt olduğunu söyledi. Yeni sekme sayfasında yer alan varsayılan arama motoru sağlayıcısı bir arama kutusu gömme yeteneğine sahiptir ve ikincisi Google tarafından ayrıntılı değildi ama, sayfa "aksi özelleştirmek". Başka bir yerde, çok amaçlı adres çubuğuna (konum çubuğuna URL alanı), arama motorları artık sonuç sayfasında görüntülenen ikinci bir aram

Chrome omnibox nedir?

Google Chrome 'da, Omnibox özellik tek bir alana tarayıcı penceresinin üst kısmında bir tarayıcının adres çubuğu ve arama kutusu birleştirir. Ayrıca web sitelerini yer imine ve geçerli web ilgili güvenlik bilgileri kullanabilirsiniz. Burada adres çubuğu kullanabilirsiniz tüm yolu vardır: 1. Web adresine git Yazın URL web sayfası (örneğin http://www. fideen .com), ardından Git tuşuna veya tuşuna basınız ... çubuğunun sonunda simgesi düğmesini tıklayın. Screenshot Krom Omnibox sayısı: web adresine git 2. Web Arama Bir arama terimi girin ve bu varsayılan arama motoru şarkıları bir arama elde edersiniz: Screenshot Krom Omnibox sayısı: Web Arama 3. Yer imi oluşturma Eğer ilginç bir web sayfası rast gelmek, bir sonraki noktada tekrar istiyorsanız, tıklayın yıldız simgesini Krom star iconto bir yer imi oluşturabilirsiniz. Screenshot Krom Omnibox sayısı: bir yer imi oluşturun * Varsayılan olarak, yer imi en son kullanılan imi klasörüne yayımlandı. Klasör açılan me

Chrome tarayıcı güvenlik ilkeleri internet kullanıcılarına iyi gelecek

Ücretsizdir, Windows ile birlikte gelir ve İnternet nüfusunun yaklaşık% 94'ü tarafından kullanılır. Aynı şekilde tatmin edici olmayan bir güvenlik şansını temsil eder. Ne tartışıyorum? Internet Explorer'ı tahmin ettiğinizde mükemmelsiniz. Sonuçta, internet tarayıcınız sizi tehlikeye atıyor mu? Internet Explorer'ı kullanan% 94'ten biriyseniz, uygun yanıt kesin bir * evet * 'tir. Benim matematiğimle, birçok kişi güvenlik için temel verilere ihtiyaç duyar. Internet Explorer ile ilgili sorun nedir (buradan "IE" olarak bilinir) ve sizi nasıl tehlikeye atabilir? IE ile ilgili temel sorun çeşitli güvenlik lekeleridir. Örneğin, Nisan 2001 ile Haziran 2004 arasında Microsoft, IE'de * 153 güvenlik açığını * arşivledi. Bir güvenlik lekesinin bulunduğu noktada Microsoft, kusur ve potansiyel etki hakkındaki verileri boşaltır. * Genellikle * şimdi Microsoft, sorunu gidermek için indirilebilir bir güvenlik düzeltmesi sağlar. Çok sayıda birey kusur ve düzeltme hak